Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Rozdelenie Ríši

Nachádzaš sa v sekcii Rozdelenie ríši tu zistíš ako su ríše rozdelené a začo bojujú.


1. Shinshoo-Milaard : Shinsoo-Milaard je ummiestnená v južnej rasťi kontinentu. Hlavnou aktivitou obyvaťelov tejto zemi je obchodovanie. Shinsoo bola vytvorená Yoon-Yoingom po rozpade velkého impéria. Shinsoo sa dohodol na obchodovaní s východním susedom, zároveň sa nemohol dohodnúť zo západným susedom a obchodné cesty boly vážne ohrozené. Keď uznali že im od meteoritu hrozí velké nebezpečenstvo začali zbrojiť.
Zamerujú sa na: Ochranu pred západnámy výbojmi, znovuotvorení obchodných ciest a spojení všetkých zemí pod ich velenie.

2.Jinno-Dendera : Jinno-Dendera je východná časť kontinentu.Toto královstvo bolo založené vojenskými veteránmi a ostatnou armádou. Večšina obyvaťelov sú aktívny vojaci, bojujú so silami zla. Vodca Jinno je Ee-Ryoong, syn posledného vládcu. Verí že dokáže spojiť bývalé Impériá do svojej armády.
Zamerujú sa na : Obáva sa že síla Kamenu Metin bola všetkými podcenena a bojí sa toho, čo to môže pre všetkých znamenať. Avšak tajne skúša nájsť cestu ako získať silu ktorú má Kamen Metin a použiť ju k svojim plánom.

3.Chunjo-Listhmos : Chunjo-Listhmos je umiestnená v západnej časťi kontinentu. Je to náboženská zem, kontrolovaná cirkvou. Bola založená Yoon-Youngem. Vzal so sebou aj svoju manželku disponujúcu ohromnou magickou silou. Rýchlo objavili nebezpečenstvo ktoré im hrozí od Kamenu Metin. Rozhodol sa že použije akékoľvek prostriedky k obraňe svojej zemy pred Kamenom Metin, ake všetci ho  prehliadali. Spolu zo svojimy vernímy rozpútal vzpuru proti Impériu. Po rozpade Impéria bola Chunjo veľmi zaneprázndena otvorenými vojnami s Shinsoo a Jinno.
Zamerujú sa na : Získanie Kontroly nad celým kontinentom a potlačení sil Kamenu Metin.

TOPlist