Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Postavy v hre

Nachádzaš sa v sekcii postavy v hre tu zistíš aké postavy (Chraktery) sa v hre nachádzajú.
War (Bojovník) : Warovia hrajú vďaka svojim schopnostiam a ťažkej výzbroji významnú úlohu v boji z blízka. Ich všetko úsilie sa zameriava na pevné ocelové ťelo a vyrovnanú kľudnú mysel. Podla toho, akú si zvolí špecializáciu, môžu dvojručnými mečmi napáchať ťažké zranenia  alebo mečom a štítom zručne odvrátiť útoky nepriaťela.
Sura (Zaklínač) : Surovia sú bojovníci, ktorí získali magické sily akonáhle vyhlásili, že sú pripravení nechať vyklíčiť vo vlastnej náruči semeno diabla. Vďaka tomu sú schopní sa v boji telo na telo šikovne ubrániť mečom alebo v boji na diaľku poškodiť súpera mágiou. Vďaka špecializácii vylepšujú Surovia svoje kúzla útoku alebo získavajú ďalšie posilnujúce kúzla.
Ninja (Assasin) : Ninjovia sú profesionálny vrahovia, ktorí sú schopní kedykoľvek zákerne a bez hlasu zaútočiť. Aby si zachovali čo najväčšiu zručnosť a rýchlosť, nosia len ľahké brnenie. To im umožnuje bleskové pohyby a veľkú pohyblivosť. Podla toho, akú majú špecializáciu, vie Ninja ako majster narábať s dýkov tak i v boji na ďialku s lukom a šípom.
Šaman (Druid) : Požehnanie múdrosťou dlhého a intenzívneho štúdia, šamani využívajú v boji kúzla a mágiu. Pritom prospievajú ich mystické schopnosti nielen im samým, ale aj ich spolubojovníkom a pomocníkom. Vďaka špecializácii majú šamani možnosť zosilniť útoky alebo vyvolať rôzne kúzla na liečbu a podporu.

 

TOPlist